93100 · Kodi Postar e mëparshme
Kodi Postar tjetër · 93140

Kodi Postar 93101 - Puolanka, Kainuu

Qyteti primarPuolanka
Ora lokalee diel 10:25 p.d.
Zona e orësOra standarde e Evropës Lindore
koordinon64.90208690368588° / 27.619378963599637°
Kodet Postare të lidhura931009314093160931709318093187

Harta e Kodi Postar 93101

Harta interaktive

Tërmetet e fundit pranë

Madhësia 3.0 dhe më e madhe
DataOramadhësiDistancaThellesiVendndodhjalidhje
20.2.896:54 m.d.3,567,8 km10 000 mFinlandusgs.gov

Qyteti primar

Puolanka (finlandisht: Puolangan kunta), është një komunë në Finlandë. Është pjesë e rajonit Kainuu. ka një popullsi prej 2,821 banorë (30 qershor 2015) dhe përfshinë një sipërfaqe prej 2,598.75 kilometra katrorë (1,003.38 sq mi) prej të cilave 137.3 km2 (53...  ︎  Faqja Puolanka Wikipedia